KonumTelefon

BUHAR ODASI

BUHAR ODASI

Buhar Odası, yaklaşık olarak 45°C sıcaklığında, %100 nem oranına sahip olabilen, minimal kare taşlar ile döşenmiş oturma alanlarına sahip cilt tazeleme banyosudur. Tesimizin Erkek, Kadın ve VIP Salon bölümlerinde birbirinden bağımsız Buhar odaları bulunmaktadır. Buhar odaları, genel kullanımda müşterilerimize Hamam giriş ücretine dahil olarak sunulmakatadır.

 

Buharla Tazelenin

 

Ortamdaki buharın yükselmesi ile birlikte vucüdun doğal tepkimesi sonucunda terleme meydana gelmektedir. Terleme ile atılan toksinler sayesinde cildin gözenekleri açılır ve zararlı olan tüm metabolik maddeler bu yöntem ile dışarı atılmış olur. Buhar Odası aynı zamanda:

 

  • Üst solunum yolu zarlarının iltihaplanmasında ve tıkanmasında rahatlama sağlar,
  • Havayı nemlendirerek boğaz tahrişini iyileştirir,
  • Spazmlı solumayı (astım, boğmaca) iyileştirir,
  • Kasları gevşeterek ve öksürüğü minumum düzeyde azaltır,
  • Mukus zarlarını aşırı kurumaktan korur.

 

Buhar Odası

Tesislerimizde buhar odası imkânı da bulunmaktadır. Buhar odasına girerek sizler de gözeneklerinizin açılmasına yol açabilirsiniz.  Pek çok sağlıklı yönü bulunması ile birlikte çok keyifli de olan bir hizmettir. Buhar odası firmamız tarafından en iyi şekilde tasarlanmış olup içerideki kokusundan tutun dekorasyonuna kadar hepsi özel olmaktadır. Buhar odası keyfi yaşamak ve günün stresini atmak istiyorsanız kesinlikle sizi davet etmekteyiz. Firmamız kurulduğu günden itibaren sadece yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı iş yapmıştır. Müşteri memnuniyetini ve müşteri beğenisini en üst düzeyde sağlamak amaçlı işimizi yapmaktayız. Bunun için en iyi dekorasyon ve sunduğumuz fiyat avantajları ile sizlere en iyi şekilde hitap etmekteyiz.

Kaliteli Hizmet

Sizler de tesislerimize gelip buhar odası ve benzeri bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyeti için uğraşmaktadır. Sizler de buhar odası hizmetimizden yararlanarak günün stresini ve günün ermiş olduğu yorgunluğu üstünüzden atabilirsiniz. Buhar odası aynı zamanda da sizin cildinize çok iyi geldiği için oldukça iyi bir tercih olacaktır. Bu sektörde yıllardır yer alıp sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet veren tesisimiz sayesinde birçok müşteri ve şirket tarafından beğeni kazanmış olmaktayız. Bu kadar fazla tercih edilme ve beğeni kazanmamızın temel sebebi müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermemizden kaynaklanmaktadır. Sizler de buhar odamızı tercih ederek bu kadar keyifli olan hizmetten sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Gelin hamamı

Uygun Fiyatlı ve Güvenilir Hizmet

Bu sektörün içerisinde yıllardır yer alıp en beğenilen hamam tesislerine sahip olmaktayız. Buhar odası gibi birçok hizmetimiz tamamen sizlerin memnuniyeti içindir. Ülkemizde bulunan bu hizmeti veren firmalar genellikle bu işi ticari amaçlar ile yaptıkları için sizlere pek hitap etmezler. Firmamız sizlere her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet verip kaliteli buhar odası keyfinden sonuna kadar yararlanmanızı sağlamaktadır. Sizler de bizi tercih ederek keyifli, eğlenceli ve uygun fiyatlı bir hizmetin kapısını aralamış olursunuz. Her bütçeye en iyi şekilde hitap eden firmamız sizlerin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün geliştirmektedir. Havuzlu Hamam Fiyatları, Erkekler Hamamı