KonumTelefon

DİĞER HİZMETLER

DİĞER HİZMETLER

Kafeterya

 

Tesislerimizin içerisinde kafeterya olanağımız da bulunmaktadır. Tesislerimizde kafeteryamızdan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz yiyecek ve içecek seçenekleri sizin önünde yer almaktadır. Firmamız kurulduğu günden itibaren sadece yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak amaçlı işini yapmıştır ve hala da yapmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve beğenisini en iyi şekilde sağlamak için kendi kalite ve hizmet standartlarımızı durmadan geliştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini ve aynı zamanda keyifli bir zaman geçirmeniz için kafeterya hizmetimizden tutun birçok hizmeti bulmanız mümkündür. Sizleri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Tesislerimizde ve kafeteryamızda ihtiyacınız ve isteğiniz olan her şeyi bulmanız mümkün olacaktır. Hizmet ve ürün yelpazemiz oldukça geniş olduğu için sizlerin beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Kaliteli Hizmet

 

Firmamız hiçbir zaman kendi kalitesinden ödün vermemiştir. Kaliteli olan hizmetlerimizin hepsinden yararlanabilirsiniz. En kaliteli şekilde üretimini ve dekorasyonunu yaptığımız olanaklarımızdan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Özellikle kafeterya olanağımız oldukça çok tercih edilmektedir. Kafeteryamızda isteğiniz ve ihtiyacınıza uygun her şeyi bulmanız mümkündür. Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini karşılamak için ürün ve hizmet yelpazemiz oldukça geniş olmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetini ön planda tutup işimizi yapmaktayız. Firmamız her sunmuş olduğu olanakta tamamen müşteri beğenisini ve memnuniyetini sağlamak amaçlı karşınıza çıkmaktadır. Kaliteli, keyifli ve üstünüzden stresi alacak zaman geçirmek istiyorsanız sizleri de tesislerimize bekleriz.

 

Uygun Fiyatlı Kafeterya

 

Kafeteryamız her bütçeye hitap edecek ürünler içermektedir. Siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Sizler de bizi tercih ederek keyifli ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kaliteli havuzumuz, saunamız, kafeteryamız, buhar odası ve birçok olanağımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamızın kafeterya hizmeti oldukça gelişmiş ve kalitelidir. Her türlü ürün ve içeceği bulmanız mümkündür. Sizlerin iyi bir zaman geçirmenizi ve sosyal faaliyetlerimizden faydalanmanıza uygun şekilde tasarlanmıştır. Türk hamamı gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. Sizi değerli müşterilerimiz eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmek için tesisimize gelebilirsiniz. Sizler de eğlenmeyi hakketmektesiniz ve sizlerin hizmetindeyiz. Havuzlu Hamam Fiyatları ve Gelin Hamamı

Kafeterya

Erkek & Kadın genel kullanım alanlarında misafirlerimizin birbirleriyle sohbet edebileceği, dinlenebileceği ve birşeyler yiyip içebileceği kafeterya alnımız bulunmaktadır. Modern konsept ile hazırlanmış kafeterya alanımzıda misafirlerimizin rahatlığı ön plandadır.

 

Mescid

Tesisimiz içerisinizde misafirlerimizin kullanımına açık mescidimiz bulunmaktadır. Aynı anda 6-8 kişi mescidimizi kullanabilmektedir.

Kapalı Otopark

Tesisimizde yaklaşık olarak 40 araç kapasitesine sahip kapalı otopark hizmeti, tüm misafirlerimize ücretsizdir. Otoparktan direk tesisimize giriş imkanı vardır.