KonumTelefon

ORGANİZASYON

ORGANİZASYON

Hamam organizasyonları yıllardan beri kültürümüzde önemli bir yer tutar. Rutin hamam tercihlerine ek olarak düğün öncesinde gelin ve damat için oluşturulan planlar hamamları çok daha eğlenceli bir noktaya taşımıştır. Her biri eğlenceli olan etkinlikler hamamlarda ortaya çıkmış ve temizlik konusunu toplumumuz için daha önemli bir noktaya taşımıştır.

Gelin Hamamı

Gelin hamamı Türk kültürü içinde çok önemli bir yere sahiptir. Düğünün iki tarafı olan dünürler hamamda bir araya gelir ve temizlik konusu eğlenceli bir boyuta taşınır. Süslenmiş hamam ortamı ve hediyeliklerin de tercihi ile düğün öncesi hamam eğlencesi bayanları coşturan bir fırsat yaratır. U tip etkinlikler aynı zamanda Türk toplumunun temizliğe verdiği önemi belirgin bir şekilde ortaya koyar.
 

Damat Hamamı

Damat hamamı yine kültürümüzde yer alan önemli etkinliklerden biri olarak karşınıza gelir. Düğün öncesi süreçte bayanlar bu tür etkinlik yaparken, erkekler de damat hamamı ile bu etkinliğe cevap verirler. Eğlence ve temizliğin bir arada olduğu hamam etkinlikleri insanların mutlu olmasına ve temizlenmesine katkı sağlar. Günümüz modern hamamları bu tür etkinlikler için oldukça müsaittir.

Hamam Eğlenceleri

Hamam eğlenceleri insanları coşturan ve mutlu eden etkinlikler arasında bulunur. Süsleme ve genel hazırlığa ek olarak iyi bir müzik eşliğinde hamam etkinlikleri düzenlenmektedir. Her katılımcının eğlenme şansı bulduğu bu etkinlikler aynı zamanda eğlence konusunda insanlara önemli bir fırsat vermektedir.