KonumTelefon

GELİN HAMAMI

GELİN HAMAMI

Kültürümüzün Mirası Bir Gelenek

 

Osmanlı döneminden bu güne kültürümüzde yer etmiş olan "Gelin Hamamı" geleneği, geçmişte görücü usulü evliliklerin öncesinde damat ve kız ailesinin kaynaşması nedeni ile bir araya geldikleri bir organizasyondu. Şimdilerde yapılış amacı daha çok eğlenmeye ve bekarlığa veda niyetiyle arkadaşlar arasında özel bir gün geçirmeye yönelik planlanmaktadır.

 

Keyfini Çıkarın

 

Düğün öncesi eğlenceler farklı farklı günlerde yorucu ve masraflı olurken, "Gelin Hamamı" konseptinde hem arkadaşlarınızla dans edip eğelenecek, hem kına organizasyonunuzu yapabilecek hem de bekarlığa veda partinizi bir arada gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu özel gününüzün keyifli ve eğlenceli geçebilmesi adına, sizler için tüm detayları düşündük.

 

 

Gelin Hamamı 

 

Gelin hamamı çok eski bir gelenek bile olsa yeni evlenme çağına girmiş bütün gelinlerin başlıca istekleri arasında yer almaktadır. Gelin adaylarının düğünden gün önce gelin hamamı olmaktadır. Siz müstakbel gelinlerimiz için bu konsepti sizler için geliştirmiş bulunmaktayız. Öncelik ile kaç kişi olacağınızı ayarlayarak alanları ona göre süsleme yapmaktayız. İsterseniz yemekli isterseniz yemeksiz ki yemekli yaptığımız gelin hamamlarında sizlerden erk bir ücret alınmamaktadır. Sizin isteğinize göre gelin hamamı özel konseptimiz ile sizlere düğününüzden bir gün önce eşlik etmekten mutluluk duyarız.

Düzenlemekte olduğumuz konseptimizde sizler için kişi sayısına göre peştamal, kaymayacak terlikler, temiz havlular gibi malzemeler sizlere verilmektedir. Sizlerin tercihine kalmış olarak bikinide tercih edebilmektesiniz. Tamamen hijyen kurallarına uyarak yıllarca gelinlerimizi düğün öncesi daha da motive ve düğün yorgunluğunu üzerinden atmış bir şekilde dünya evine girmeye hazırlamaktayız.

 

Gelin Hamamı Özel Konseptlerimiz Nelerdir?

 

Gelin hamamı konsepti ; Bekarlığa veda hamamı: kına telaşınız ve arkadaşlarınızın yoğun isteği üzerine bekarlığa veda partileri düğünden önce olmazsa olmazlar arasındadır. Bu iki eğlenceyi sizler için tek bir güne sığdırdık. Ayrıca gelin hamamı fiyatları malzemeleri ile birlikte bir pasta birkaç kurabiye çeşidi meşrubat çeşitleri eğlenceli müzikler eşliğinde güzel bekarlığınıza veda partinizi ve kına gecenizi düzenleyebileceğiniz harika konsept paketlerimiz bulunmaktadır.

 

Neden Süreyya Hamam'ı Tercih Etmelisiniz?

 

Maltepe Gelin hamamı özel konseptlerimiz ile sizlerde VIP hizmetleri alarak en mutlu günlerinizi arkadaşlarınız ile daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Temiz duş alanlarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere hiç sunulmamış çok farklı hizmetler vermekteyiz. İsterseniz masaj, kese ve köpük banyolarını da ek olarak yaptırarak 5 yıldızlı gelin hamamı özel konseptimizi deneyebilirsiniz.

Gelin hamamı süsleme; Kokulu sabunlarımız geleneksel kullanılan peştamallar hamam sonrası bakım setimiz, el ve vücut nemlendiricilerimiz deodorant ve vücut kokularımız, katlanabilir tarak ve ayna gibi unutulan ürünleri de paketinize dahil ederek misafirlerinize unutulmaz bir anı hediye edebilirsiniz. Klasiklerden uzak ve tamamen geleneksel bir eğlence gelin hamamı özel hizmetimiz ile sizleri yıllarca mutlu ağırlamaktayız.Tamamen klasiklerin dışında bu hizmetleri alabilmek için bizlere ulaşın ve sizlere muhteşem bir hamam keyfi sunalım. Havuzlu Hamam Fiyatları

 

 

Gelin Hamamı Nedir?

Gelin Hamamı oldukça eski bir kültürümüze dayanan, günümüzde tamamen eğlence amaçlı hamamda düzenlenen bir organizasyondur. 
 

Gelin Hamamı Fiyatları Nelerdir?

Gelin Hamamı Fiyatları paketler halindedir. Bütçenize göre 1000₺ ve 1800₺ ilk fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Gelin Hamamında Ne Yapılır?

Gelin Hamamında eğlence gereği yemekler yenir, oyunlar oynanır, isteğe göre gelin keselenip yıkanır. İsteğe göre masaj ve benzeri.
 

Gelin Hamamı Konsepti Nedir?

Eskiden gelin hamamları ailelerin kaynaşması için düzenleniyor olsa da günümüzde eğlence konseptinde, bekarlığa veda partisi tadında bir eğlence gecesidir.

Gelin Hamamı Fiyatları Nelerdir?

Gelin Hamamı Fiyatları paketler halindedir. Bütçenize göre 1000₺ ve 1800₺ ilk fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Gelin Hamamı Paket 2
Gelin Hamamı Tarifeleri

PAKET 2 Kullanım Alanları: Hamam-Jakuzi-Koç Ağzı-S…

Devamını Oku