Kese Köpük Masajı

 

Tesislerimize yapılan köpük masajının oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Türk hamam geleneğinin adeta birinci aşaması olmakta olan kese yapıldıktan sonra köpük masajı yapılmaktadır. Köpük masajının temel amacı ise tellakların kese yaptıktan sonra sabun kullanarak kesenin bırakmış olduğu o yağ ve kiri vücuttan arındırmak için yapılan ve aynı zamanda köpüğün sağlamış olduğu kayganlık ile vücuda masaj uygulayıp vücudun rahatlamasını sağlamaktadır. Hamam Kese Köpük masajı diğer yağlı masaj türlerine biraz daha seri ve baskılı bir şekilde yapılan bir masaj türü olmaktadır. Asıl amaç ise baskılı bir masajla dokulara ulaşarak günün verdiği yorgunluğu ve üzerinizdeki stresi almaktayız. Sizlerin üzerinizdeki stresi en iyi şekilde alıp bu masajın tesislerimizde ortalama süresi 15-20 dakika olmaktadır. Türk Hamamı

 

Kaliteli Köpük Masajı

 

Tesislerimizde sizlere masajı yapacak olan çalışanlarımız bu alana yönelik eğitimlerini almışlardır. Sizlerin üzerinizdeki stresi en iyi şekilde alıp sizlere rahatlık hissi verecektir. Ayrıca günün yorgunluğunu da bu masaj ile atmanız mümkündür. Masajı yapan çalışanlarımız veya tellallarımız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir masaj keyfi sunmaktadır. Firmamız müşterilerimizin memnuniyeti için oldukça kaliteli bir köpük masajı yapmaktadır. Sizlerin üzerinizdeki bütün kötü hisleri alıp iyi bir masaj ile rahatlamanızı sağlamaktayız. Tesislerimiz son derece kaliteli olup sizlere her türlü imkânı sunmaktayız. Köpük masajı yapılacak ortam son derece hijyenik olup sizlere oldukça iyi hitap edecektir. Maltepe Hamam

 

Kese Köpük Masajı Fiyatları

 

Kese Köpük Masaj Fiyatları olarak Firmamız bu sektörün içerisinde yer alıp sizlere köpük masajı ve diğer hizmeti en uygun fiyatlara sağlamaktadır. Her bütçeye uygun şekilde hizmetimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini en iyi şekilde sağlamaktayız. Köpük masajından tutun bütün hizmetlerimizi sizin memnuniyetinizi ön planda tutarak yapmaktayız. Firmamız sizlerin istek ve ihtiyaç taleplerini en iyi şekilde karşılayacak İstanbul kese köpük masajını yapmaktadır. Siz değerli müşterilerimize güler yüzlü, kaliteli ve rahatlatıcı bir hizmet vermekteyiz. Sizler de kaliteli bir hamam keyfi ve diğer masaj ihtiyaçları için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her bütçeye hitap eden tesislerimize siz değerli müşterilerimizi her zaman bekleyip hizmetinizde olmaktayız. Gelin hamamı, Erkekler Hamamı için tıklayın.

 

Kese Köpük Masajı Nasıl Yapılır?

 

Kese köpük masajı özellikle Türk hamam geleneğinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kese köpük masajı işleminin amacı kese yapıldıktan sonra vücutta kalan kirin ve yağın köpürtülmüş bir sabun yardımıyla temizlenmesi ve vücudun rahatlamasıdır. Kese köpük masajı diğer masaj türlerine oranla daha baskılı ve hızlı yapılan bir masaj türüdür. Köpük masajı öncesinde ve sonrasında duş alınması gerekmektedir. Masaj esnasında kullanılan sabunlar doğal malzemelerden üretilmektedir. Köpük masajı sayesinde cilt yenilenir, kan dolaşımı hızlanır, hücreler yenilenir, vücutta biriken toksinler ölü deriyle birlikte atılır, vücut rahatlar, gözenekler açılır, ter atılımı kolaylaşır, cilt rengi düzelir ve cilt esneklik kazanır. Süreyya hamam olarak profesyonel tellaklarımız kese odalarında kese köpük masaj işlemini yapmaktadır. Kese köpük masaj işlemi 15 ila 20 dakika arasında sürmektedir. İşlemden önce masaj yapılacak kişiye kese yapılmaktadır, kese vücudun kirden arınması için yapılmaktadır, kese işleminden sonra seçilen ve doğal malzemelerden üretilmiş olan sabun yardımıyla vücut tamamen köpüklenir, işlem diğer masajlara oranla daha baskılı ve hızlı uygulanır. Köpük masajı işleminden sonra herhangi bir yağ kullanımına gerek yoktur. Köpük masajı cildi derinlemesine temizlediği için cildin hava almasını, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Kese köpük masajı sayesinde hem bedensel hem de zihinsel olarak rahatlama sağlanır. Köpük masajını hücrelerin yenilenmesi ve cildin temizlenmesi için düzenli olarak yaptırabilirsiniz, doğal malzemelerden üretilen sabunlar kullanılması sebebiyle kese köpük masajının cilde herhangi bir zararı bulunmamaktadır, gönül rahatlığıyla köpük masajı işlemini yaptırabilirsiniz.

 

Rahatlamak İçin Kese Köpük Masajı 

 

Süreyya hamam olarak her bütçeye uygun şekilde kese köpük masajı sunmaktayız, profesyonel tellaklarımız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Köpük masajı kadın ve erkek tellaklar tarafından yapılmaktadır. Köpük masajı hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında daha çok bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Süreyya hamam olarak tamamen hijyenik ortamlarda ve profesyonel ekibimizle çalışmaktayız. Köpük masajı dışında da farklı masaj türlerine ve hizmetlere bünyemizde yer vermekteyiz, sitemizden tüm hizmetlerimize göz atabilirsiniz.