Yosun Maskesi

 

Ciltteki ölü derilerin ve gözeneklerin temizlenerek cildin daha canlı ve pürüzsüz görünüme kavuşması için pek çok maske karışımlarından yardım alınmaktadır.

Tüm cilt tiplerine uygun, besleyici ve arındırıcı antioksidan özelliği ile  cilt sorunlarını ortadan kaldırırken, hücre yenilenmesine de zemin hazırlayan Yosun Maskesi uygulamalarımız ile her kadının gizli olan güzelliğini ortaya çıkarıyoruz.

Hava kirliliği, makyaj ve çevresel etmenlerden dolayı yüzde biriken yağ, kir, makyaj kalıntıları ve siyah noktaların derinlemesine temizlenmesine en etkili sonucu veren yosun maskesini, yaş ve cinsiyet farkı gözetmeksizin tüm müşterilerimize özenle uyguluyoruz.

Her maske çeşidinde olduğu gibi, yosun maskesinde de devamlılık ve düzenli bakım esastır.

Uzun zamandır sektörde yer alması, ve geniş kitlelerce kullanılması güvenilirliğinin bir kanıtı olup, sonuç odaklı bir maske türü olduğunun da kanıtıdır.

 

Yosun Maskesi Ne İşe Yarar?

 

Maske uygulamalarının genel amacı, cildi derinlemesine temizleyerek, canlı ve parlak bir görünüm elde etmek, cildin elastikiyetini artırmak, çevresel etmenlere bağlı yaşlanma çizgilerinin oluşumunu en aza indirmektir.

Yosun maskesi de içinde bulunan antioksidanlar, cildin barındırdığı toksinleri uzaklaştırarak, cildi beslemekte, kırışık ve sarkmaların önüne geçmektedir.

Cilt içinde hapsolan nem, derinin kurumasını ve leke oluşumunu engellediği gibi, gözeneklerinde açılmasını sağlar.

Özellikle burun ve ve çenede biriken zorlu siyah noktaların temizlenmesi için etkili bir yöntem olan Yosun Peeling, düzenli yapılması durumunda yeni siyah nokta oluşumlarının da önüne geçmektedir.

 

Yosun Maskesini Nasıl Yapıyoruz?

 

Hamamımıza yosun maskesi için başvuran tüm müşterilerimizin hepsine öncelikle cilt analizi yapıyoruz.

Yağlı, kuru yada karma karma cilt tipine uygun hazırladığımız spirulina yosun kürünü, daha önceden temizleyip, barındırdığımız kuru cilde fırça yardımı ile, göz altları hariç tüm bölüme masaj yaparak uyguluyoruz.

1 saat yüzde kalan maskeyi, hafif ovalayarak yüzden ılık su yardımı ile temizliyoruz.

Ölü deri tabakasından ve kil artıklarından temizlediğimiz cilde son olarak yoğun su tutma özelliğine sahip nemlendirici uyguluyoruz.

Süreyya Hamam ve Spa olarak modern tesisimizde hijyenik şartlarda, kişiye özel ürün ve malzemeler ile profesyonel maske uygulamaları gerçekleştiriyoruz. 

Birinci kalite maske içeriklerimiz, doğal ve katkı maddesi içermeyen yapıları ile anti alerjiktir ve her cilt tipine uygulanabilecek saflıktadır. Gelin Hamamı

Size uygun bir takvime oluşturacağımız randevularınız ile sadece cildinizi değil, kendinizi de yenilenmiş hissedeceksiniz.